Son 3 günün altın fiyatları'nı öğrenin.

Güncel Altın (guncelaltin.com) ekibi olarak web sayfamızın anasayfasın da son 3 günün altın fiyatlarını paylaşmaya başladık.

GuncelAltin.com 3-4 ay gibi bir süreden bu yana yayın hayatına devam ediyor. Bu süre içerisinde zaman zaman kesintiler oluştu. Bu kesintiler kısa bir süre sonra düzeltildi ve kalındığı yerden devam edildi.

Bu konu ile ilgili son zamanlarda gösterdiğimiz hassasiyetin farkına varmışsınızdır. Bundan sonra hiç bir kesinti olmayacağını umuyoruz. Sunucu bazlı büyük problemlerin haricinde diyelim. Sunucu tamamıyla bize ait olmadığından dolayı net konuşamıyoruz.

Şimdi asıl konumuz olan son 3 günün altın fiyatları konusuna gelelim. 
Sayfamıza her gün güncel olarak altın fiyatlarını eklemeye özen gösteriyoruz. Gün içerisinde o günün altın fiyatlarını, hangi saatte alındığı saniyesine kadar sitemize eklediğimiz yazıda belirtiyoruz.

Bu yazılar ertesi gün olduğunda güncelleğini kaybettiği için günlük altın fiyatları sayfasına düşüyor. 

İlgili sayfada sitemize eklenen bütün geçmiş altın fiyatları'nı bulabileceğiniz gibi, güncel altın fiyatları'nıda bulabilirsiniz.

Son 3 gün altın fiyatları'nı görmek için www.guncelaltin.com sayfasına gidebilirsiniz.

Hafta sonu pazar günü fiyatları belki eklenmeyebilir. Bunun nedeni ise borsa çalışmadığından dolayı o zaman ki altın fiyatları'nda her hangi bir artış olmayacağından siteye aynı fiyat tekrar eklenmemektedir.

Böyle durumlar da altın fiyatları sayfasından ki fiyatlar geçerli olacaktır.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !